Uzyskaj bezpłatną analizę energetyczną
Przewiń do artykułu
Menu

Zastanawiasz się nad zmianą ogrzewania i dociepleniem domu? Chcesz poznać orientacyjne koszty inwestycji, a także dowiedzieć się, jakie będą koszty użytkowania nowego systemu grzewczego? Skorzystaj z bezpłatnej analizy energetycznej w ramach projektu „Gmina z (dobrą) energią 2”, realizowanego przez wszystkie gminy i powiaty z terenu Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Jak otrzymać bezpłatną analizę energetyczną dla swojego budynku?

Wejdź na stronę www.analiza.gminazenergia.pl, podaj wszystkie niezbędne informacje dotyczące Twojego budynku (listę potrzebnych informacji znajdziesz TUTAJ), prześlij online wypełniony formularz i gotowe! W ciągu dwóch tygodni otrzymasz od nas drogą mailową bezpłatną analizę energetyczną dla Twojego domu. Dowiesz się z niej między innymi, jak ograniczyć zapotrzebowanie na energię oraz jakie korzyści w Twoim przypadku da optymalizacja systemu grzewczego.

Analizy są całkowicie bezpłatne, a warunkiem ich uzyskania jest wyłącznie wyrażenie zgody na kontakt ze strony firm partnerskich. Partnerami projektu „Gmina z (dobrą) energią 2” są firmy TAURON Sprzedaż Sp. z o.o. oraz Viessmann Sp. z o.o.

 

 
Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl