Finansowanie inwestycji - programy gminne
Przewiń do artykułu

Wymiana kotła, ocieplenie domu czy montaż odnawialnych źródeł energii to przede wszystkim wyzwanie finansowe. Jakie źródła finansowania inwestycji znajdziesz w naszej gminie?

1.Dotacje do inwestycji związanych z montażem ekologicznych źródeł ciepła i instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Dotacja może wynieść nawet 50% i 4500 zł.
Szczegóły: czerwionka-leszczyny.pl/regulaminOZE

2.Dotacje do inwestycji związanych z demontażem i unieszkodliwianiem materiałów budowlanych zawierających azbest.

Dotacja do 70%, jednak nie więcej niż 2500 zł.
Szczegóły: czerwionka-leszczyny.pl/regulaminazbest

3.Dotacje do inwestycji związanych z budową przydomowych oczyszczalni ścieków.

Dotacja do 25%, jednak nie więcej niż 2500 zł.
Szczegóły: czerwionka-leszczyny.pl/regulamin oczyszczalnie

FOTO:komercyjneprojekty.pl

Autor artykułu:
planergia

Czym się zajmujemy? Łączymy z energią... Odnawialne źródła energii, energooszczędne budownictwo, termomodernizacja i skuteczna walka z niską emisją - u nas znajdziesz wszystko, co potrzbne aby sprawnie, bezpiecznie i efektywnie przeprowadzić i sfinansować swoją inwestycję. Planergia Informacje, Technologie i Finanse są dla Ciebie!

info@planergia.pl